دپارتمان سولار شرکت آرتا سازه آرشین ارائه دهنده راهکارهای هوشمند استفاده از انرژی خورشیدی با توجه به نیازهای مشتری است. ما یک شرکت پیشرو در زمینه انجام فعالیت های مهندسی سولار، تهیه و ساخت نیروگاه خورشیدی هستیم. دانش ، تجربه و نوآوری مستمر ما منجر به نصب و راه اندازی موفق نیروگاه خورشیدی شده است. مدیران شرکت آرتا سازه آرشین در دوسال سال گذشته در زمینه انرژیهای تجدیدپذیر به خصوص انرژی خورشیدی در عراق فعالیت داشته است. رضایت مشتری سرلوحه کار ما بوده و در تلاش هستیم تا محصولات و خدمات را با بالاترین کیفیت و متعادل ترین قیمت به شما ارائه دهیم. آرتا سازه آرشین با بهره گیری از مهندسان و کارشناسان مجرب می تواند مجوز طرح اتصال به شبکه ،طراحی سایت نیروگاه خورشیدی، طرح توجیه فنی اقتصادی، اجرای نیروگاه، EPC و بسیاری فعالیتهای دیگر را در زمینه نیروگاههای خورشیدی انجام دهند.

 

بازدید و مشاوره

کارشناسان شرکت آرتا سازه آرشین در کارگروه سولار آماده بازدید و ارائه مشاوره در خصوص اجرای پروژه های خورشیدی به مشتریان خود میباشند

 

طراحی و محاسبات

دپارتمان سولار در شرکت آرتا سازه آرشین با بهره گیری از کارشناسان مجرب با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی مناطق مختلف و با استفاده از نرم افزارهای تخصصی بهترین طراحی را بالا بردن راندمان سیستم های خورشیدی انجام می دهند.

 

تامین تجهیزات

بخش بازرگانی و فروش شرکت آرتا سازه ارشین آماده تامین تجهیزات مختلف جهت اجرای پروژه های خورشیدی در مقیاس کوچک و بزرگ می باشد.

 

اجرا

دپارتمان سولار شرکت آرتا سازه آرشین در زمینه احداث و اجرای نیروگاه های خورشیدی متصل به شبکه جهت برق رسانی به واحد های مسکونی، تجاری و صنعتی به بهترین شکل ممکن و بالاترین کیفیت فعال می باشد.

 

پکیج برق خورشیدی

دپارتمان خورشیدی شرکت آرتا سازه آرشین با تجربه انجام پروژه های مختلف داخلی و برون مرزی، نصب پکیج های خورشیدی منفصل از شبکه را برای تامین برق اماکنی از جمله خانه باغ ها، ویلاها و مناطق صعب العبور در مقیاس های مختلف و حتی تامین آب شرب یا کشاورزی(پمپ آب خورشیدی) به مشاریان خود پیشنهاد می نماید.