درباره آرتا سازه آرشین ...

شرکت آرتا سازه آرشین (A.S.A) به شماره ثبت ۱۲۲۰۸ در تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱ در جهت خدمت به صنعت کشور ثبت گردیده است . مدیریت شرکت با ربع قرن تجربه و در اختیار داشتن دانش فنی و متخصصین با تجربه صنعت کشور در راستای تولید سازگار با محیط زیست به گسترش شرکت با بهره گیری از مجهزترین و مدرنترین ماشین آلات ، اقدام نموده است . این شرکت با هدف تامین نیازهای روزافزون صنایع مختلف داخلی و بازارهای بین المللی ایجاد شده است و به عرضه محصولات منطبق با استانداردهای روز دنیا پرداخته است.
اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت آرتا سازه آرشین :
– گسترش بازار صادرات به دیگر کشورهای عربی ، آسیای میانه و آفریقا
– توسعه واحد R&D و بالا بردن کیفیت و زیبایی محصولات تا حد قابل رقابت با انواع اروپایی
– ایجاد اشتغال بیشتر خصوصا نیروی کار ماهر و متخصص و مجرب
– جلب رضایت کامل مشتریان با رعایت اصول مشتری مداری و کیفیت محوری
– حرکت در جهت تبدیل به قطب تولیدی صنعتی در منطقه خاور میانه
– تعریف و اجرای پروژه های ملی با استفاده از سرمایه خارجی
هدف اصلی ایجاد آرتا سازه آرشین فعالیت در بازار صادرات کشور بوده و با ارزیابی و مطالعه بازارهای موجود در منطقه عراق ، ترکمنستان ، افغانستان و… توسط متخصصین واحد R&D تولید سازه های فلزی را در دستور کار خود قرار داده است.
شرکت آرتا سازه آرشین در سال 2017 اقدام به بستن قرارداد با شرکت الطریق به عنوان جوینت ونچر در کشور عراق نموده و این شرکت به عنوان زیر مجموعه ی آرتا سازه فعالیت می نماید . این مجموعه ی واحد هم اکنون دارای دفاتری در شهرهای اربیل و بغداد بوده و همچنین انبار های بزرگی را در شهرهای بغداد ، اربیل و کربلا باز کرده است لازم به ذکر است که شرکت الطریق بالغ بر 200 میلیون دلار پروژه در زمینه های سولار ، خطوط توزیع و انتقال نیرو ، پست برق ، شهرک سازی ، جاده و پل و … انجام داده است.